فروش دوربین های صنعتی مخصوص پردازش تصویر و بینایی ماشین
شرکت بینا صنعت ویرا

IMPERXشرکت imperx تولید کننده دوربین های با عملکرد بالا برای استفاده در صنعت, ارتش, پزشکی و شهرداری می باشد. Imperx , استفاده آسان و گستردگی را  با بهترین سنسورهای CCD و  SCMOSترکیب کرده است وهمچنین رزولوشن  VGA و 29Mp با بالاترین استانداردها, برای سخت ترین شرایط محیطی ارایه میشود. درجه حرارت عملیاتی این دوربین ها بین -40 تا +85 درجه سانتیگراد میباشد.

Imperx مارکت گرابرها را هدایت می کند و اولین درمعرفی camera link و HD-SDI و جریان Full analog video در لب تاب میباشد. ویژگی نرم افزاری self-learn در گرابر لب تاب و desktop , نیاز به کانفیگ کردن فایل های دوربین را از بین برده است.

دسته بندی محصولات Imperx:

  1. CCD Cameras: آخرین نسل از دوربین های پر سرعت imperx هستند که خروجی های 8,10,12 و 14 بیتی دارند. این دوربین ها شامل چهار ورودی, دو خروجی و طراحی ساعت دوگانه جهت فریم ریت بیشتر و استفاده از  GigE Vision, PoE, HD-SDI, Camera Link®, Power over Camera Link® (PoCL) or CoaXPress  برای کاربرد های خاص میباشند. قابلیت کانفیگ کردن پی درپی با استفاده از ابزار کانفیگ این دوربین به سادگی انجام می گیرد.
  2. CMOS Cameras: این سری از دوربین های CMOS اجازه کنترل در تصویربرداری با بازه گسترده ای از مدل ها و ویژگی ها وگزینه های برنامه نویسی را میدهد. استفاده از تکنولوژی CMOS و مهندسان خبره ی IMPERX دوربین هایی با کیفیت تصویر و یکپارچگی عالی و ویژگی های منحصربه فردی همچون WDR , Flexible trigger/ strobe option و امکان انتخاب رایط (   Camera Link™, USB3 Vision™, GigE Vision™, and 3G-SDI ) را فراهم می آورد.
  3. LED Lights: lighting های LED با عملکرد بالای این شرکت راه حل های روشنایی یکپارچه ی آسان را به همراه کابل و پاور برای کاربردهای صنعتی فراهم می کند. گزینه های روشنایی شامل ring light, کانفیگ    bar light به همراه انتخاب رنگ LED, lens angle و  diffuser میباشد. قابلیت تنظیم دستی درجه روشنایی را به وسیله کلید چرخشی و یا کنترل از راه دور با ورودی TTL ,دارد.