فروش دوربین های صنعتی مخصوص پردازش تصویر و بینایی ماشین
شرکت بینا صنعت ویرا

Mars Series Industrial Camera


           

          

 

دوربین های صنعتی سری Mars GigE ، که مجهز به سنسورهای پیشرفته ی تصویر برداری بوده و همچنین دامنه وضوح تصویر آنها از 0.3MP تا 10MPمیباشد و قادر به برآوردن نیازهای متنوعی از بینایی ماشین میباشد. فاصله انتقال اطلاعاتی از اترنت گیگابایت میتواند به بیش از 100 متر بدون هر گونه تجهیزاتی برسد. این سری از دوربین های صنعتی بعد از یک آزمایش کنترل کیفی شدیدی از یک سیستم اجرایی خاصی پشتیبانی کرده که این نشان دهنده ی ویژگی پایداری بالا به منظور کار در محیط های کاملاً پیچیده میباشد. طراحان PCB ما نه تنها نماینده ی هنر فضایی می باشند بلکه نماینده ای برای روح صنعت گر تکنولوژی بینایی ماشین نیز هستند. محصولات ما قابلیت دیده شدن به صورت شفاف تر ، صادقانه تر ، گسترده تر ، سریع تر ، و صحیح تر را دارند.

 Gig E Large Area Scan Cameras

دوربین های صنعتی با وضوح بالا از سری Mars به همراه سنسورهای تصویربرداری پیشرفته  و تعداد پیکسل های بالای 12و 25 که اساساً برای ارزیابی های دقیق و تشخیص تصاویر با  وضوح بالا و دیگر کاربرد های بینایی ماشین طراحی شده اند و مخصوصاً مناسب تشخیص  صفحه نمایش تلفن همراه ، تشخیص واحد های نور پس زمینه ، بازرسی های wafer و پروژه  های high speed راه آهن میباشند.

این سری از دوربین های صنعتی که از فرایند های اجرایی چند گانه پشتیبانی کرده و ویژگی  هایی نظیر پایداری بالا در محیط های پیچیده مطابق با آزمایشات دشوار کنترل کیفی را در  اختیار دارد. 

Gig E Cameras

 
USB 3.0 Cameras
دوربین های line scan Gigabit Ethernet سری Mars به همراه سنسورهای حساس قوی ،  اطلاعات تصویر را از رابط های اطلاعاتی Gig E انتقال میدهد.و با هر گونه ابزار پیشرفته ای که  استانداردهای Gig E vision و Genlman‌ را دنبال میکند ، سازگاری دارد. حداکثر سرعت انتقال  1GB/s است ، که میتواند نیاز سرعت را در بیشتر کاربردهای صنعتی برآورده کند. همچنین  میتواند در محیط های سخت و دشوار ، با پایداری بالا کار کند. از جمله وجه تمایز این دوربین ها  قابلیت اطمینان بالا و کاهش هزینه میباشد.

Line Scan Cameras