فروش دوربین های صنعتی مخصوص پردازش تصویر و بینایی ماشین
شرکت بینا صنعت ویرا

pco


شرکت Pco از سال 1987 در مونیخ تاسیس گردید. و  اولین  دوربین تقویت کننده تصویر پس از چندین تغییر در مدل اصلی, برای غلبه بر تمامی معایب موجود به بازار ارایه شد.این شرکت سه دهه دانش فنی وتخصصی در توسعه و تولید سیستم دوربین هایی با عملکرد بالا دارد. تمامی دوربین های pco  از سنسورهای SCMOS,CMOS و CCD تولید شده اند.

PCO  تولید کننده انواع دوربین های SCMOS و دوربین های پرسرعت و دوربین های فیلم برداری و دوربین های تشدید گر, دوربین های تخصصی میباشد.

  • sCMOS Cameras: این دوربین ها ترکیبی از رزولوشن بالا, بهره وری کوانتمی بالا, فریم ریت بالا و برد دینامیکی بالا می باشد. دوربین ها با رابط های متفاوتی در دسترس اند.
  • Highspeed Cameras: دوربین های پرسرعت PCOبهترین حساسیت نور و برد دینامیکی واقعی بین 10 تا 12 bit همراه تصویربرجسته و کیفیت رنگ مناسب برای کاربرد های خاص ارایه میدهد. تمامی مدل ها با گزینه تریگر همراه است ودوربین ها میتوانند به سادگی با یکدیگر همگام شوند.
  • FLIM Camera: سیستم دوربین های فیلمبرداری pco, اولین دوربین های میکروسکوپی با luminescence decay timeهستند که در آن از دو سنسور CMOS استفاده شده است.
  • Specialized Cameras : محدوده انتخابی وسیع از دوربین های CCD علمی وصنعتی به همراه انتقال میان سطرهای سنسورCCD.