فروش دوربین های صنعتی مخصوص پردازش تصویر و بینایی ماشین
شرکت بینا صنعت ویرا

VIEWORKS

دوربینهای صنعتی مخصوص پردازش تصویرhttp://www.vieworks.com/img/about/tech_group3_img.jpg
 شرکت viework بعنوان یکی از سازندگان دوربین های پیشرفته ی دیجیتالی برای پردازش تصویر از سال 1999 فعالیت خود را آغاز نموده است، که در آن پردازش سیگنال ها برای سنسور های تصویر برداری و طرح های مکانیکی طراحی شده است.

تیم تحقیق و توسعه ی این شرکت، سازنده و ارائه دهنده ی سیستم های پیشرفته ی دوربینهای صنعتی مخصوص پردازش تصویر, برای تصویر برداری, رادیوگرافی دیجیتالی, فلورسکوپی دیجیتالی و همچنین آنژیوگرافی می باشد. شرکتviework اقدامات نوآورانه ای در زمینه ی فن آوری پردازش سیگنال ها برای ارائه ی راه حل های پیشرفته ی تصویر برداری، و سهولت در اجرا و نصب ارائه می دهد.

شرکت viework, انواع دوربین های صنعتی و لنزهای صنعتی را ارائه میدهد.

 

 

انواع دوربین ها:

 • VA SERIES: دوربین های سری VA درواقع دوربین های دیجیتال با کارایی بالا هستند که براساس آخرین تکنولوژی حسگر CCD (( 5.5micrometr 4-tapv, تصویربرداری truesense میباشد. این دوربین ها میتوانند فریم ریت 125 فریم بر ثانیه و یک میلیون پیکسل رزولوشن را پشتیبانی کنند. این سری از دوربین ها برای استفاده در بازرسی نیم رسانا ها و بازرسی الکترونیک, بازرسی تصویربرداری هوایی, و بازرسی FDP کاربرد دارد.

 

 • VC SERIES: دوربین های سری VC, دوربین های دیجیتال با رزولوشن بالا و حسگر CMOS هستند که با آخرین تکنولوژی حسگر تصویری CMOS یعنی Global Shutter تجهیز شده اند. این دوربین ها نه تنها سرعت بالای قابلیت پردازش تصویر بلکه کنترل نوردهی دقیق را نیز ارائه میدهند.

 • VH SERIES: دوربین های سری VH, دوربین های دیجیتال صنعتی پیشرفته و با کارایی بالا هستند و کارایی های این  تنها با بکار گیری سریال های استاندارد رابط ها, دوربین ها میتوانند با زمینه استفاده به روز رسانی شوند.

 • VN SERIES: این دوربین ها با اندازه پیکسل 29Mp وحسگر CCD ورابط CL تجهیز شده اند و برای مواردی مناسب است که  جسم سکن و رزولوشن بسیار بالی مورد نیاز باشد.

 • VP SERIES: دوربین های حرارتی Peltier که در تکنولوژی خنک کردن استفاده مشوند و در صنایع دارویی بسیار کاربرد دارد. این دوربین ها با حسگر  ccd تا منفی 20 درجه کارایی دارند.  

 • VNP SERIES: دوربین های سری VNP با خنک کننده ی TEC تجهیز شده اند و این دوربین ها نه تنها برای استفاده شرایط با رزولوشن بالا بلکه برای داشتن تصاویر با کیفیت نیز طراحی شده است.

 • VX SERIES: این سری از دوربین ها برای عکسبرداری هوایی و کاربردهای نظارتی که نیاز به دقت بسیار زیاد رارد, ساخته شده است. این دوربین ها دارای حسگرانتقال CCD و رزولوشن 6576*4384 میباشد. از مزایای متمایز کننده آن قابلیت AUTO FOCUS و کنترل ماونت Briger میباشد.


 •  

  VQ SERIES: این سری از دوربین ها کوچکترین و پر کاربردترین دوربین دیجیتال محسوب میشود. به علت وزن کم و اندازه کوچک هوزینگ آن, به سادگی در بسیاری از صنایع میتواند جایگزین مناسبی برای دوربین های صنعتی آنالوگ باشد.


 •  

  VT SERIES : مورد استفاده این دوربین ها در خطوط پرسرعت تر و با حساسیت بیشتر میباشد. سری VT با رابط های Camera link و آخرین نسخه coaxpress کار میکند. ودر بررسی پنل های مسطح, بررسی ویفرها و بررسی مدار چاپی کاربرد دارد.

Vieworks Company Introduction