فروش دوربین های صنعتی مخصوص پردازش تصویر و بینایی ماشین
شرکت بینا صنعت ویرا

درباره ما

شرکت بینا صنعت وارد کننده کلیه تجهیزات پردازش تصویر و بینایی ماشین

معرفی شرکت

شرکت بینا صنعت ویرا، با هدف واردات دوربین ها صنعتی و لنزها صنعتی و دیگر محصولات مربوط به صنعت پردازش تصویر و بینایی ماشین ، کار خود را در عرصه صنعت پردازش تصویر آغاز کرده . از آن‌جا که بنای موسسین شرکت برآوردکردن کالای قابل قبول، پاسخگو بودن وصداقت در کار و تاکید بر خدمات پس از فروش بوده، ظرف مدت کوتاهی بازار و مصرف‌کنندگان و مجریان حوزه پردازش تصویر به محصولات وارد شده توسط بینا صنعت، روی خوش نشان دادند .
با تغییر مناسبات حاکم بر بازار و رشد بی رویه واردات کالاهای نامعتبر و بدون‌شناسنامه بینا صنعت برآن شد که گفت‌وگوی تجاری با چند شرکت معتبر و طراز اول جهانی آغاز و متعاقبا محصولات چند برند اروپایی ، آسیایی و آمریکایی(از جمله ، Sentech، Conterastech،Ximea ) به سبد محصولات شرکت اضافه کند .
 
متقاعد کردن شرکت‌های معتبر اروپایی برای اخذ نمایندگی رسمی کار آسانی نیست، اما از آن دشوارتر تغییر باورهای گاه اشتباهی است که مصرف‌کنندگان با  آن خو گرفته‌اند. اطلاعات اشتباه، موجب تصمیمات غلط و درنتیجه خرید اشتباه و شکست پروژه خواهد شد. شرکت بینا صنعت شاید تنها شرکت این صنعت باشد که در راستای اطلاع‌رسانی مستقیم، در برخی از شهرهای مختلف کشور نمایندگی های فعال دارد .کارگاه‌ها و سمینارهای رایگان برگزار می‌کند و در کنار آن امکان آزمایش و بررسی کالا را به شرکت‌کنندگان می‌دهد.

در حال حاضر بینا صنعت نمایندگی رسمی چند برند معتبر در زمینه ویژن را در ایران دارد. توجه به نیازهای مشتریان ، عرضه بهترین و مناسب‌ترین محصولات، توجه و تعهد به ضمانت و خدمات‌ پس از فروش، و اطلاع‌رسانی دقیق از اهداف اصلی بینا صنعت می باشد.

محصولاتی که بیناصنعت عرضه می‌کند در نوع خود بهترین‌اند و مستقیما و رسما از سازنده تهیه و به مشتریان ایرانی عرضه می‌شوند. بینا صنعت بر این باور است که محصولات ارزنده شرکت‌های مثل: Do3think، Viework ، CREVIS ،Imperx ، Pco ، Ximea ، Contrastech ،Dahua  ، Sentech ، Fifo، Optotune ، Myutron ، ... با خدمات پس از فروش مناسب و ضمانت‌نامه معتبر، فقط ابزار نیستند بلکه سرمایه هستند. دوربین های پردازش تصویر، دوربین های میکروسکوپی ، دوربین های دیجیتال ، دوربین های حرارتی ، دوربین های line scan و Area scan ، لنزهای مگا پیکسل ، لنزهای تلسنتریک کامپیوتر های صنعتی و تجهیزات اتوماسیون ، فقط بخشی از محصولاتی هستند که با وسواس انتخاب شده‌اند.

شرکت بینا صنعت ،فعال در زمینه واردات محصولات پردازش تصویر و بینایی ماشین همچنان خود را در آغاز راهی می‌بیند که پیمودن آن فقط با عرضه بهترین‌ها و خدمات شایسته به مشتریان ممکن است .

فعالیت شرکت بینا صنعت در زمینه بینایی ماشین و پردازش تصویر 

پردازش تصویر یک تکنولوژی جدید می باشد که به سرعت به یکی از پر کاربرد ترین علوم در تمامی زمینه ها تبدیل شده و دیگر کمتر سیستم کنترل شده ای را خواهید یافت که در آن از علم پردازش تصویرو استفاده نشده باشد. به سیستم های کنترلی که با این علم در ارتباط هستند بینایی ماشین می گویند.
امروزه پردازش تصویر و بینایی ماشین به تمامی علوم رخنه کرده و کاربرد های فراوانی در انواع زمینه ها دارد. بدون بینایی ماشین بشر دوباره باید به قرون وسطی برگردد. چرا که می بینیم پیشرفت اعجاز گونه بشر در این چند دهه اخیر فقط مربوط به علوم کامپیوترو بینایی ماشین است. با استفاده از علم پردازش تصویر و ویژن امکان ساخت پروژه های بزرگ صنعتی و ساختمانی ، پزشکی، فضایی و بسیاری از پیشرفت های دیگر برای انسان تقریبا عمل ساده و عادی شده است.
·         کاربرد های صنعتی: بازرسی و کنترل کیفیت محصولات، کنترل فرآیند تولید، شناسایی قطعات و هدایت رباتها در صنعت و تولید.
·         کاربرد های پزشکی: اشکارسازی و تشخیص خودکار تومورها، تحلیل تصاویر متحرک پزشکی، ، تحلیل تصاویر سونو گرافی و رادیو گرافی، پرتودرمانی و تشخیص بیماری ها از روی تصاویر ظاهری.
·         کاربرد های نظامی و امنیتی: شناسایی اهداف، هدایت و کنترل هوشمند، ردیابی اهداف متحرک ، وسایل نقلیه بدون سرنشین، پردازش تصاویر ماهواره ای.
·         کاربرد های کشاورزی: کنترل کیفیت و دسته بندی محصولات کشاورزی و دارویی، سمپاشی گیاهان.
·         کاربرد ترافیک: مانیتورینگ، کنترل هوشمند و کنترل وسایل نقلیه زمینی، دریایی، هوایی، سیستم های تشخیص پلاک و رنگ خودروها.
·         کاربرد های هوا و فضا: پردازش تصاویر ماهواره ای تحقیقاتی، ادغام اطلاعات تصاویر ماهواره ای.