دهمین کنفرانس بینایی ماشین و پردازش تصویر ایران

دهمین کنفرانس بینایی ماشین و پردازش تصویر ایران

آموزش نرم افزار پردازش تصویر و  بینایی ماشین Adaptive vision
دارای تمامی کتابخانه های پردازش تصویر،کاربردی و دارای واسط گرافیکی
قابلیت اتصال به  دوربین های صنعتی ، اجرای پروژه ها بصورت گرافیکی
دارای 1000 فیلتر کاربردی پردازش تصویر و عدم نیاز به کدنویسی
قابلیت طراحی فیلتر های جدید و اضافه کردن آنها به مجموعه فیلترها
ارائه دهندگان مهندس آرزو لیمویی سیچانی و مهندس جلال بابایی
جهت ثبت نام در دوره آموزش به لینک زیر مراجعه فرمایید .

شرکت بینا صنعت

معرفی شرکت
شرکت بینا صنعت ویرا، با هدف واردات دوربین ها صنعتی و لنزها صنعتی و دیگر محصولات مربوط به صنعت پردازش تصویر و بینایی ماشین ، کار خود را در عرصه صنعت پردازش تصویر آغاز کرده . از آن‌جا که بنای موسسین شرکت برآوردکردن کالای قابل قبول، پاسخگو بودن وصداقت در کار و تاکید بر خدمات پس از فروش بوده، ظرف مدت کوتاهی بازار و مصرف‌کنندگان و مجریان حوزه پردازش تصویر به محصولات وارد شده توسط بینا صنعت، روی خوش نشان دادند .
با تغییر مناسبات حاکم بر بازار و رشد بی رویه واردات کالاهای نامعتبر و بدون‌شناسنامه بینا صنعت برآن شد که گفت‌وگوی تجاری با چند شرکت معتبر و طراز اول جهانی آغاز و متعاقبا محصولات چند برند اروپایی ، آسیایی و آمریکایی(از جمله ، Sentech ،  Conterastech،Ximea ) به سبد محصولات شرکت اضافه کند .در حال حاضر بینا صنعت نمایندگی رسمی چند برند معتبر در زمینه ویژن را در ایران دارد. توجه به نیازهای مشتریان ، عرضه بهترین و مناسب‌ترین محصولات، توجه و تعهد به ضمانت و خدمات‌ پس از فروش، و اطلاع‌رسانی دقیق از اهداف اصلی بینا صنعت می باشد.
محصولاتی که بیناصنعت عرضه می‌کند در نوع خود بهترین‌اند و مستقیما و رسما از سازنده تهیه و به مشتریان ایرانی عرضه می‌شوند. بینا صنعت بر این باور است که محصولات ارزنده شرکت‌های مثل: Do3think، Viework ، Crevis ،Imperx ، Ximea ، Contrastech ،Dahua  ،  Sentech ، Fifo، Optotune ، Myutron ، ... با خدمات پس از فروش مناسب و ضمانت‌نامه معتبر، فقط ابزار نیستند بلکه سرمایه هستند. دوربین های پردازش تصویر، دوربین های میکروسکوپی ، دوربین های دیجیتال ، دوربین های حرارتی ، دوربین های line scan و Area scan ، لنزهای مگا پیکسل ، لنزهای تلسنتریک کامپیوتر های صنعتی و تجهیزات اتوماسیون ، فقط بخشی از محصولاتی هستند که با وسواس انتخاب شده‌اند.شرکت بینا صنعت ، فعال در زمینه واردات محصولات پردازش تصویر و بینایی ماشین همچنان خود را در آغاز راهی می‌بیند که پیمودن آن فقط با عرضه بهترین‌ها و خدمات شایسته به مشتریان ممکن است .

شرکت بینا صنعت

محصولات

عمده محصولات شرکت بینا صنعت را می‌توان به شش دسته تقسیم کرد: دوربین های صنعتی ، لنزهای صنعتی، کامپیوترهای صنعتی ، نرم افزار ویژن ، تجهیزات نورپردازی ولوازم جانبی. محصولات این شرکت هم اکنون حدود 15 صنعت مختلف از داروسازی و پزشکی گرفته تا صنایع هوافضا و الکترونیک و کشاورزی را پوشش می‌دهد. 
اين محصولات فرصت مغتنمي را براي کارخانجات و شرکت هاو صنايع کوچک و متوسط فراهم ساخته تا با ايجاد زمينه و امکانات ، محدوديت‌هاي زيادي که تاکنون براي اين شرکت ها وجود داشته را از ميان بردارد.
با توجه به مطالب فوق و نظر به نقش و جايگاه محصولات بینایی ماشین و پردازش تصویر در صنايع کوچک ، کارخانجات و شهرک‌هاي صنعتي ايران ، بینا صنعت در راستاي ارتقاء و توسعه صنايع کوچک و متوسط کشور، در نظر دارد با واردات محصولات بی نظیر در این صنعت بتواند بصورت پلی میان واحد های صنعتی و کارخانجات در ایران و کشورهای تولید کننده محصولات بینایی ماشین باشد .

دوربین ها و لنزهای صنعتی

با ما تماس بگیرید.

از شنبه تا چهارشنبه
از ساعت 8 صبح تا 17
پنجشنبه ها
از ساعت 8 صبح تا 12

+98 3132368910

جدیدترین مطالب وبلاگ

قرارداد رسمی
15 آبان 1396

قرارداد رسمی

انعقاد قرارداد رسمی نمایندگی انحصاری فی مابین شرکت بینا صنعت ویرا و شرکت FIFO FIFO بزرگترین تولید کننده لنزهای مگاپیکسل ,دوربین های صنعتی می باشد. http://www.fifooptics.com/Contact%20us...

قرارداد رسمی
15 آبان 1396

قرارداد رسمی

انعقاد قرارداد رسمی نمایندگی انحصاری فی مابین شرکت بینا صنعت ویرا و شرکت touptek محصولات این شرکت شامل دورین های HMI -USB3.0 - USB2.0 - WI-FI و دارای سنسور های متفاوت که رایج...