فروش دوربین های صنعتی مخصوص پردازش تصویر و بینایی ماشین
شرکت بینا صنعت ویرا

دوربین صنعتی جدید

طراحی یک دوربین هوشمند با وضوح بالا با استفاده از سنسور تصویر CMOS جدید IBIS-5a Fill Factory و FPGA . شرکت Imaging Solutions Group با همکاری نزدیک با مدیران فنی Fill Factory، این دوربین را طراحی کرد تا ارزش و عملکرد بی نظیر را در بازار اتوماسیون و امنیت صنعتی به ارمغان بیاورد.

این دوربین منحصر به فرد یکی از سریعترین تامین کنندگان در صنعت تصویربرداری،  دوربین های کامپکت با کارایی بالا برای انواع برنامه های کاربردی مانند امنیت، بینایی ماشین، دفاع و نظارت / شناسایی طراحی و تولید می کند.

حسگر تصویر CMOS تصویربرداری IBIS-5a برای حساسیت بالا، دامنه دینامیکی بالا و نرخ فریم فیلم طراحی شده است. این یک شاتر الکترونیک کامل جهانی با سرعت فریم تا 30 فریم در ثانیه پیشرفته در رزولوشن 1.3 مگا پیکسل (1280x1024) و بیش از 90 فریم در ثانیه VGA (640 x 480) پشتیبانی می کند. (منطقه ای از قابلیت های مورد علاقه، اجازه می دهد تا نرخ فریم حتی بالاتر در پنجره های کوچک. همچنین یک بافر تصویر بر روی صفحه برای 3 فریم رنگی یا 9 فریم تک رنگ وجود دارد.

تکنولوژی CMOS منحصر به فرد و با کیفیت بالا Fill Factory، یک دوره جدید در عملکرد ویدئو دیجیتال را باز می کند. سنسور IBIS-5a با سرعت بالا و حساسیت همراه با سر و صدای کم و گسترۀ دینامیکی بالا، این دوربین را به عنوان یک محصول هیجان انگیز برای خط تولید معرفی می کند که دوربین های مورد استفاده مشتریان در صنعت بینایی ماشین ، امنیت، علمی و دفاعی است.

دارای تخصص فراوان در الگوریتم های تصویربرداری خاص مشتری و جاسازی آنها در این FPGA های  Xilinx برای عملکرد بی نظیر است. در بسیاری از موارد، کل سیستم های کامپیوتر را می توان با منطق در داخل دوربین جایگزین کرد، و هزینه های سیستم را برای صنعت اتوماسیون صنعتی کاهش می دهد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.