خدمات

فعالیت و خدمات‌رسانی بینا صنعت ویرا در صنایع و حوزه های مختلف

صنایع‌غذایی

بینایی ماشین در صنایع غذایی با استفاده از تصاویر، تشخیص معیوبی‌ها، کنترل کیفیت، اندازه‌گیری وزن و تعیین کیفیت محصولات را بهبود می‌بخشد، باعث افزایش کارایی و دقت فرآیندها می‌شود و ایمنی و کیفیت محصولات را بهبود می‌بخشد.

چاپ و بسته‌بندی

بینایی ماشین در چاپ و بسته‌بندی از تکنولوژی تشخیص تصویر استفاده می‌کند. این فناوری قادر است به صورت خودکار کیفیت چاپ را بررسی کند، برچسب‌ها را تشخیص داده و بررسی کند که بسته‌بندی به درستی انجام شده است. این روش باعث افزایش سرعت و دقت بسته‌بندی می‌شود و خطاهای احتمالی را کاهش می‌دهد.

کشاورزی

 

بینایی ماشین در کشاورزی از تصاویر و داده‌های مربوط به مزارع و محصولات استفاده می‌کند. این فناوری می‌تواند خصوصیات محصولات را تشخیص داده، آفات و بیماری‌ها را شناسایی کند، به تخمین عملکرد مزرعه کمک کند و بهینه‌سازی منابع آب و کود را انجام دهد.

معادن

بینایی ماشین در معدن با استفاده از تصاویر و داده‌های مربوط به محیط معدنی استفاده می‌شود. این فناوری می‌تواند نقاط قوت و ضعف ساختار معدن را تشخیص داده، اجسام معدنی را شناسایی کند، مانند توده‌های زغال سنگ، معدن‌های فلزی و غیره، و همچنین کنترل ایمنی و نظارت بر فرآیندهای استخراج را بهبود بخشد.

لجستیک

بینایی ماشین در لجستیک از تصاویر و داده‌های مربوط به فرآیندهای حمل و نقل و انبارداری استفاده می‌کند. این فناوری می‌تواند تشخیص و شناسایی محموله‌ها و بسته‌ها را بهبود دهد، ترافیک و انبارها را مانیتور کند، به بهینه‌سازی مسیرها و مدیریت موجودی کمک کند و عملکرد انبارها و حمل و نقل را بهبود بخشد

داروسازی

 

بینایی ماشین در داروسازی از تصاویر و داده‌های مرتبط با فرآیندهای تولید دارو و کنترل کیفیت استفاده می‌کند. این فناوری قادر است به تشخیص و شناسایی خطاها و معیوبی‌ها در تولید داروها کمک کند، کنترل کیفیت و استانداردهای داروسازی را بهبود دهد، و در تعیین دستورات تولید و بسته‌بندی داروها دقت بیشتری را به ارمغان بیاورد.

فولاد

بینایی ماشین در صنعت فولاد با استفاده از تصاویر و داده‌های مرتبط با فرآیندهای تولید فولاد استفاده می‌شود. این فناوری قادر است به تشخیص و شناسایی عیوب و خطاها در محصولات فولادی کمک کند، کنترل کیفیت و اندازه‌گیری خصوصیات فیزیکی فولاد را بهبود بخشد، و به بهینه‌سازی فرآیندهای تولید و استفاده از منابع کمک کند.

خودرو‌سازی

 

بینایی ماشین در صنعت خودروسازی با استفاده از تصاویر و داده‌های مرتبط با فرآیندهای تولید خودرو استفاده می‌شود. این فناوری قادر است به تشخیص و شناسایی عیوب و خطاها در قطعات خودرو، کنترل کیفیت و اندازه‌گیری خصوصیات فنی، شناسایی خطوط تولید و بهبود موجودیت‌ها کمک کند. همچنین، در تشخیص خطرات و کاهش حوادث رانندگی نیز از آن استفاده می‌شود.

قطعه سازی

 

 

بینایی ماشین در صنعت قطعه سازی با استفاده از تصاویر و داده‌های مرتبط با فرآیندهای تولید قطعات استفاده می‌شود. این فناوری قادر است به تشخیص و شناسایی خطاها و عیوب در قطعات، کنترل کیفیت و اندازه‌گیری دقیق خصوصیات فنی قطعات، بهبود موجودیت‌ها و بهینه‌سازی فرآیندهای تولید کمک کند و دقت و کارایی در تولید قطعات را افزایش دهد.

 
eNamand.ir

توسعه فناوری‌های خلاقانه در زمینه بینایی ماشین، اتوماسیون صنعتی و هوش‌مصنوعی به هدف ارائه محصولات با فناوری روز دنیا و راه‌حل‌های نو به صنایع مختلف

راه های ارتباطی

تبریز، شهرک صنعتی غرب، شهرک فناوری خودرو، پلاک ۲۱۲

۰۹۱۴۳۱۰۴۵۰۸  –  ۰۴۱۳۴۴۷۵۵۰۲  –  ۰۴۱۳۴۴۸۲۱۱۹

  

info@binasanat.com

خدمات

فروشگاه تجهیزات

اتوماسیون صنعتی

بینایی ماشین

مکاترونیک

بازرگانی

2017-2023 © تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به شرکت بیناصنعت ویرا می باشد.

فروشگاه ویرا

بینا صنعت ویرا مشاور و وارد کننده انواع تجهیزات بینایی ماشین

بعدا از فروشگاه بازدید می‌کنم.