درباره ما

بیناصنعت ویرا

شرکت بیناصنعت ویرا با هدف توسعه علوم بینایی ماشین و هوش مصنوعی در صنایع، در سال 1396 فعالیت خود را آغاز نمود. بیناصنعت با به کارگیری خبره ترین نیروهای بومی در زمینه هوش مصنوعی، مهندسی رباتیک، مهندسی الکترونیک، مهندسی مخابرات، مهندسی کنترل ، مهندسی مکانیک و بازرگانی همواره در تلاش است تا بهترین راهکارهای عملی در زمینه فعالیت خود را به مشتریان ارائه دهد. شرکت بیناصنعت طی دوران فعالیت خود و همکاری با شرکتها و صنایع مختلف، خدمات و پروژه های متنوعی شامل اجرای خطوط کنترل کیفی محصولات، اندازه گیری ابعاد قطعات، کنترل بازوهای رباتیک و غیره ارایه کرده است.

به لطف موقعیت دفتر مرکزی شرکت واقع در شهرک فناوری خودرو، بینا صنعت دقیقاً در قلب نوآوری و در کنار عالیترین مراکز تحقیقاتی و دیگر شرکتهای فناور فعالیت کرده و با ارتباط با سایر مراکز همواره در بروز رسانی تکنولوژی و دانش فنی خود می باشد.

هدف اصلی شرکت بیناصنعت ویرا به عنوان یک مرکز تخصصی بینایی ماشین این است که بتواند با توسعه فن آوری های خلاقانه در زمینه بینایی ماشین، اتوماسیون، پردازش تصویر و هوش مصنوعی به ارائه محصولات هایتک و همچنین ارائه راه حل های نو به صنایع مختلف بپردازد.

شرکت بیناصنعت ویرا همچنین در زمینه واردات دوربین ها و لنزها صنعتی و دیگر محصولات مربوط به صنعت پردازش تصویر و بینایی ماشین فعالیت داشته و همواره متعهد است تا بهترین محصولات و خدمات مورد نیاز مشتریان خود را با حداقل زمان و هزینه ممکن فراهم سازد.