دستگاه کنترل کیفی صنایع غذایی

مروری بر انواع بازرس ما

بینا صنعت ویرا راه حل های تضمین کیفیت مبتنی بر بینایی ماشین برای صنایع غذایی را ارائه می دهد.

 با استفاده از انواع راه حلهای بینایی ماشین در صنایع غذایی و همچنین انواع بازرسی ها و همچنین آشنایی با انواع خدمات شرکت بینا صنعت، راه حل کاملی برای تضمین کیفیت محصولات تولیدی شما کشف خواهد شد.

معرفی انواع خدمات بینایی ماشین در صنایع غذایی

کنترل لیبل

ظاهرعالی محصول با برچسب و بازرسی لیبل

سیستم کنترل کیفی لیبل و برچسب تضمین می کند که برچسب خوراکی و مواد غذایی تمام بسته ها کاملاً هم شکل هستند که شامل تمام اطلاعات و گرافیک های موجود در بسته بندی است. 

کنترل قالب

بسته مواد غذایی نماینده اصلی یک محصول است یکپارچگی بسته محصول کامل ضروری است

سیستم کنترل کیفی ظروف مواد غذایی میتواند این اطمینان را برای مشتری از سلامت محصول فراهم نماید

شما میتوانید با استفاده از سیستم بینایی ماشین در جهت کنترل کیفی محصولات خود اطمینان حاصل فرمایید

چالش های معمول حل شده توسط بازرس بسته بندی

  • عدم تطابق برچسب ها
  • کج یا چروکیده شدن بارکد ، غیرقابل خوانده شدن بارکد
  • بازرسی360 درجه
  • وزن نادرست
  • تولید نادرست یا تاریخ انقضاء نادرست

کنترل کیفی بسته بندی

با بازرسی از بسته بندی صحیح ، از ماندگاری مطلوب محصول اطمینان حاصل کنید


کنترل کیفی بسته بندی محصول یکی از مهمترین مراحل در فرآیند بسته بندی است زیرا یک محصول را به صورت ایزوله در یک محیط بسته نگه می دارد. محیط بسته بهترین شرایط را برای اطمینان از ماندگاری مطلوب و کیفیت محصول از نظر شکل ظاهری ، طعم و مواد مغذی فراهم می کند. 
حتی عناصر کوچک می توانند کیفیت یک محصول را به خطر بیندازند و عملکرد محافظتی بسته را کاهش دهند ، به همین دلیل بازرسی اتوماتیک بسته بندی برای اطمینان از سلامت محصول ضروری است. 

سیستم کنترل کیفی بسته بندی شرکت بینا صنعت ویرا به صورت اتوماتیک کوچکترین موارد را در خطوط تولید بررسی کرده و به صورت اتوماتیک خطاهای بسته بندی را از خط تولید جدا میکند و با کنترل دقیق بسته محصول را برای داشتن طراوت و ماندگاری بیشتر کمک شایانی به خطوط تولید می کند

سیستم های بینایی ماشین شرکت بینا صنعت می توانند یکپارچگی بسته بندی را تأیید کنن

کنترل کیفی تاریخ مصرف و سریال محصول

چاپ صحیح تضمین شده

بسته بندی مواد غذایی حاوی اطلاعات متغیری از جمله بهترین موارد قبل از تاریخ ، تاریخ انقضاء و تاریخ بسته است. برای تأیید همه مهم هستند زیرا هر تاریخ مصرف یک هدف مهم را تأمین می کند.

اطلاعات تاریخ به طور معمول با استفاده از چاپگر جوهر افشان روی بسته بندی چاپ می شود ، این بدان معناست که مشکلات نازل ، تنظیمات نادرست چاپگر یا سایر مشکلات چاپگر می تواند خواندن اطلاعات تاریخ را دشوارتر کند یا باعث شود موقعیت چاپ اشتباه باشد.

سیستم بینایی ماشین شرکت بینا صنعت ویرا قابلیت بازرسی چاپی را ایجاد کرده است که اطمینان حاصل می کند همه محصولات غذایی بسته بندی شده از لحاظ قابل مشاهده بودن مواردی همچون از تاریخ تولید ، تاریخ انقضاء و تاریخ بسته بندی را دارند و سیستم قادر است موارد نادرست را از خط تولید خارج نماید

سیستم بازرسی بارکد

با بازرسی بارکد ، فرآیندهای تجاری را کارآمد نگه دارید

داشتن بارکد صحیح روی بسته بندی برای تولیدکنندگان بسیار مهم است. فرآیندهایی مانند مدیریت موجودی ، ردیابی و ردیابی و کار با محصول در کل زنجیره تامین با بارکدهای کامل حالت کارآیی دارند.

فروشندگان با دریافت اطلاعات صحیح از بارکد ها اطمینان می یابند که قیمت ها به طور صحیح در پیشخوان وارد شده و معاملات را سریعتر انجام می دهد. و با افزایش شیوع سیستم های خرده فروشی ، برای تجربه مشتری ضروری است که مصرف کنندگان بتوانند بارکد محصولات را به راحتی اسکن کنند.

بازرسی بارکد بینا صنعت ویرا بارکدهای صحیح و قابل خواندن را در همه بسته ها تضمین می کند ، که شامل بارکد با بررسی درجه بندی و کیفیت بارکد است.

سیستم های بینایی ماشین شرکت بینا صنعت ویرا می توانند انواع مختلفی از بارکد های 1D و بارکدهای 2D را که هر دو معمولاً در صنایع غذایی استفاده می شوند ، بررسی کنند.
در حین بازرسی بارکد ، سیستم بینایی ماشین شرکت بینا صنعت ویرا اطمینان حاصل می کند که اطلاعات همه بارکدها در سیستم ثبت نماید
ما راه حل های مختلفی برای بازرسی بارکد برای مشتریان خود ارائه می دهیم ، زیرا تولیدکنندگان مواد غذایی انواع مختلف اطلاعات را در انواع مختلف بارکد تعبیه می کنند.

بارکدهای 1 بعدی با اطلاعات مختلفی از جمله کشور ، سایت تولید ، تعداد دسته و غیره تعبیه شده است. از آنجا که این اطلاعات ساکن است ، بارکد یک محصول خاص در همه بسته ها یکسان است.
در برخی موارد ، بارکدها با داده های پویا جاسازی شده است ، به عنوان مثال وقتی وزن محصولات بسته بندی شده متفاوت باشد. در صورت تعیین قیمت از نظر قیمت ، ممکن است قیمت هر محصول نیز متفاوت باشد. در چنین مواردی ، بسته ها دارای بارکد تعبیه شده در قیمت یا بارکد تعبیه شده بر وزن هستند که منحصر به فرد هستند.

سیستم های ما با استفاده از نرم افزار پیشرفته خود می توانند بارکدهای تعبیه شده در داده ها را کنترل کرده و از بارکدهای صحیح ، بارکد های قابل خواندن و صحت داده های تعبیه شده در بارکدها ، اطمینان حاصل کنند

 

  • دسته بندیصنایع غذایی