کنترل کیفی چوب بستنی و آبسلانگ

کنترل کیفی چوب بستنی و آبسلانگ

کنترل کیفیت یکی از مهم‌ترین مراحل در هر صنعتی است. باتوجه‌به پیشرفت روزافزون علم و صنعت مهم سریع و بادقت انجام شدن است اینجاست که پای ماشین بینایی (پردازش تصویر) وارد پروسه کنترل کیفیت می‌شود.

چرا کنترل کیفی هوشمند چوب بستنی برای شرکت های بستنی سازی مهم است؟

کنترل کیفی چوب بستنی یکی از مهمترین موارد در تولید بستنی است زیرا در صورت وجود هرگونه ایراد در چوب بستنی، کارخانه های تولیدی در هنگام قرارگیری چوب ها در داخل بستنی با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند.

شرکت بینا صنعت ویرا به عنوان یک شرکت فعال در زمینه تولید دستگاه های کنترل کیفی مبتنی بر بینایی ماشین در حال تولید سیستم های بازرسی و کنترل کیفی چوب بستنی و آبسلانگ است.

کاربرد بینایی ماشین در صنایع مختلف 

سیستم کنترل کیفی چوب بستنی و آبسلانگ به بررسی موارد زیر با استفاده از علم پردازش تصویر می‌پردازد:

موارد کنترل کیفی چوب بستنی و آبسلانگ

روش کار سیستم کنترل کیفی چوب بستنی و آبسلانگ :

روش کار این سیستم بر اساس تکنیک بینایی ماشین است. این سیستم قادر است بدون دخالت نیروی انسانی چوب های بستنی و آبسلانگ را، با سرعت تقریبی 10 چوب درهر ثانیه اسکن کرده و آن ها را از منظر ضخامت، انحنا، طول و عرض، شکستگی و سلامت سر چوب مورد بررسی قرار دهد. درصورت وجود عیب، چوب مورد نظر از بقیه چوب ها جداسازی میشود.

کنترل کیفی چوب بستنی و آبسلانگ

در این سیستم از دوربین های صنعتی با سرعت ورزولشن بالا، لنزهای صنعتی و لایت های صنعتی استفاده می شود. چوب های بستنی در حال حرکت بر روی مسیرهای خط تولید حرکت کرده و توسط دوربین های صنعتی اسکن میشوند. این تصاویر از طریق الگوریتمهای پردازش تصویر وهوش مصنوعی تحلیل و پردازش شده و نتیجه این پردازش به سیستم ریجکشن خط تولید ارسال میشود تا محصول معیوب حذف شود. این سیستم مناسب برای کارخانجات و کارگاه های تولید با تیراژ بالا میباشد.

کنترل کیفی چوب بستنی و آبسلانگ

اطلاعات بیشتر در مورد بینایی ماشین

سیستم بسته بندی چوب بستنی و آبسلانگ:

مرحله آخر تولید چوب بستنی و آبسلانگ بسته بندی است، بسته بندی هم چالش ها و مشکل‌های خود را دارد که شرکت بینا صنعت ویرا با تولید دستگاه‌های بسته‌بندی چوب بستنی و آبسلانگ مبتنی بر بینایی ماشین نیاز کارگاه‌های تولید را برطرف کرده است.

کنترل کیفی چوب بستنی و آبسلانگ - بسته بندی چوب بستنی و آبسلانگ

ویژگی‌های سیستم:

  • بسته‌بندی چوب ها در بسته های 50 و 60 تایی
  • بسته بندی بسته های 60 و 50 تایی در مدت زمان 5 ثانیه

 

 بینا صنعت ویرا پیشرو در بینایی ماشین‌ و هوش مصنوعی 

جهت مشاوره با شماره تماس ۰۹۱۴۳۱۰۴۵۰۸ یا با ایمیلinfo@binasanat.com در ارتباط باشید.