بینایی ماشین

بینا صنعت با تکیه بر دانش مهندسین خود به عنوان مرجع شناخته شده در کشور برای ارائه فناوری های بینایی ماشین می باشد

ما متخصصانی در زمینه پردازش تصویر صنعتی ، هوش مصنوعی و مدیریت پروژه داریم. این به ما امکان می دهد تا مقیاس کاملی از پروژه ها را از قبیل تأمین وسایل جانبی و اجزای بینایی ماشین و پیاده‌سازی سیستم پردازش تصویر برای خطوط تولید ارائه دهیم.

ما نه تنها مشاوره و پشتیبانی فنی ارائه می دهیم بلکه به عنوان اولین شرکت تالیف استاندارد مهندسی بینایی ماشین در کشوربرنامه های آموزشی جامعی نیز برای آشنایی مشتریان با قابلیت های برنامه های سیستم بینایی ماشین خود ارائه می دهیم.

کار با ما به معنای بهره‌گیری از تجربه تیم بزرگ متخصصان مهندسی بینایی ما است که در کنار هم طیف وسیعی از تخصص را در زمینه فناوری پردازش تصویر ، هوش مصنوعی ، اتوماسیون صنعتی و کنترل ارائه می دهند.

کنترل کیفی هوشمند و دقیق محصولات تولیدی در هر مجموعه صنعتی همواره از چالش های اصلی فعالان این حوزه می‌باشد.

امروزه روش‌های سنتی و قدیمی کنترل کیفی جوابگوی ماشین آلات بروزشده خطوط تولید به علت سرعت پایین این روش‌ها نمی‌باشد.

استفاده از روش های هوشمند کنترل کیفی که توسط تکنیک های پردازش تصویر و هوش مصنوعی انجام می‌گیرد سرعت، دقت و قابلیت اطمینان بالایی را برای انواع فرآیندهای خطوط تولید فراهم می‌سازد.

شرکت بینا صنعت ویرا با تجربه  ‌چندین ساله در پیاده‌سازی ‌سیستم های کنترل کیفی هوشمند مبتنی بر پردازش تصویر و هوش مصنوعی در انواع خطوط تولید و صنایع مختلف همراه شما در مسیر بهینه کردن خط تولید شماست