درباره ما

به بینا صنعت خوش آمدید

شرکت بیناصنعت ویرا با هدف توسعه علوم بینایی ماشین و هوش مصنوعی در صنایع، در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز نمود. بیناصنعت با به کارگیری خبره ترین نیروهای بومی در زمینه هوش مصنوعی، مهندسی رباتیک، مهندسی الکترونیک، مهندسی مخابرات، مهندسی کنترل ، مهندسی مکانیک و بازرگانی همواره در تلاش است تا بهترین راهکارهای عملی در زمینه فعالیت خود را به مشتریان ارائه دهد. شرکت بیناصنعت طی دوران فعالیت خود و همکاری با شرکتها و صنایع مختلف، خدمات و پروژه های متنوعی شامل اجرای خطوط کنترل کیفی محصولات، اندازه گیری ابعاد قطعات، کنترل بازوهای رباتیک و غیره ارایه کرده است.
به لطف موقعیت دفتر مرکزی شرکت واقع در شهرک فناوری خودرو، بینا صنعت دقیقاً در قلب نوآوری و در کنار عالیترین مراکز تحقیقاتی و دیگر شرکتهای فناور فعالیت کرده و با ارتباط با سایر مراکز همواره در بروز رسانی تکنولوژی و دانش فنی خود می باشد.
هدف اصلی شرکت بیناصنعت ویرا به عنوان یک مرکز تخصصی بینایی ماشین این است که بتواند با توسعه فن آوری های خلاقانه در زمینه بینایی ماشین، اتوماسیون، پردازش تصویر و هوش مصنوعی به ارائه محصولات هایتک و همچنین ارائه راه حل های نو به صنایع مختلف بپردازد.

شرکت بیناصنعت ویرا همچنین در زمینه واردات دوربین ها و لنزها صنعتی و دیگر محصولات مربوط به صنعت پردازش تصویر و بینایی ماشین فعالیت داشته و همواره متعهد است تا بهترین محصولات و خدمات مورد نیاز مشتریان خود را با حداقل زمان و هزینه ممکن فراهم سازد.

توسعه فناوری‌های خلاقانه در زمینه بینایی ماشین، اتوماسیون صنعتی و هوش‌مصنوعی به هدف ارائه محصولات با فناوری روز دنیا و راه‌حل‌های نو به صنایع مختلف

راه های ارتباطی

تبریز، شهرک صنعتی غرب، شهرک فناوری خودرو، پلاک ۲۱۲

۰۹۱۴۳۱۰۴۵۰۸  –  ۰۴۱۳۴۴۷۵۵۰۲  –  ۰۴۱۳۴۴۸۲۱۱۹

  

info@binasanat.com

خدمات

فروشگاه تجهیزات

اتوماسیون صنعتی

بینایی ماشین

مکاترونیک

بازرگانی

2017-2023 © تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به شرکت بیناصنعت ویرا می باشد.

فروشگاه ویرا

بینا صنعت ویرا مشاور و وارد کننده انواع تجهیزات بینایی ماشین

بعدا از فروشگاه بازدید می‌کنم.